ABREX

Společnost Abrex je hlavním výrobcem kovových modelů aut soustřeďující se na produkci české automobilky společnosti Škoda Auto.

S výrobou začala v roce 2001, kdy byl na trh uveden první model Škoda Octavia 2004 v měřítku 1:43. Od této doby až po současnost představila veřejnosti již mnoho modelů značky ŠKODA v různých měřítkách a do budoucna je jejím cílem zmapovat kompletní výrobní sortiment této automobilky o d roku 1905.

Stále zvětšující se zájem o modely tuzemských značek přivedl společnost Abrex na myšlenku rozšířit výrobu i o další typické modely spojené s historií českého motorismu.

Dlouhodobá absence modelů českých motocyklů na trhu ovlivnila rozhodnutí společnosti a v loňském roce byly představeny 4 modely historických motocyklů značky Jawa v měřítku 1:18.

Po úspěšném představení modelů Jawa se výroba zaměřila také na další nevyplněný prostor na trhu, a to na modely nákladních vozů značky Praga V3S.

V sortimentu společnosti Abrex proto najdete jak modely současných vozů, které denně potkáváte na našich silnicích, tak i modely historické, které vyvolávají vzpomínka na časy minulé. Všechny modely jsou jak cenným a skvělým dárkem, tak i hračkou, kterou potěšíte nejedeno dítě. V naší nabídce najdete také modely konceptů, které nikdy nebyly vyrobeny.

Při výrobě každého modelu je kladen důraz na kvalitu zpracování a detail. Modely jsou zadávány do výroby v limitovaných sériích, proto zakoupením modelu získáváte unikátní dárek, který časem nestárne, ale stává se sběratelskou raritou.

2007 První katalog od firmy Abrex se nesl v duchu Abrex Lady, pohádkové kouzelnice, která vám vyčaruje autíčko. Jako součást propagace firmy vznikl tištěný katalog, Abrex song a audiovizuální katalog v jednotné grafice (písničku a video možno stáhnout z titulní stránky firmy Abrex). Grafika je sladěná, kvalita obrázků a tisku perfektní. Obsahově katalog představuje kompletní současnou (pro rok 2007) produkci firmy, tedy modely v měřítkách 1:24, 1:43 a 1:72...
ABREX, VÝROBCI, ABREX INFO ~ 11. března 2010
zdroj: Jan Sůra, MFDNES, 6.10.2007 V Česku je letos rekordní zájem o auta. Zdaleka nejprodávanějším modelem je Škoda 120. Ne však ve skutečném provedení, ale jako zmenšený kovový model. S modelem legendární "stodvacítky" přišla loni na trh firma Abrex a má s ní úspěch, který ani sama nečekala. "Prodáváme jich tisíce kusů," říká jednatel firmy Roman Rabiňák. Po úspěchu vozů, které vládly českým silnicím v osmdesátých letech, chystá Abrex modely dalších...
ABREX, ABREX INFO ~ 9. března 2010
zdroj: www.car.cz, 17.06.2009 Až jeden a půl milionu vyrobených automobilů, export téměř do všech zemí světa ? to je vizitka společnosti Abrex. S určitou nadsázkou se dá říci, že je to největší automobilka v naší republice. Je jen třeba dodat, že v případě této firmy se jedná o modely aut. Abrex se zaměřuje především na produkci vozidel vyráběných u nás. Podle slov jednatele společnosti pana Radka Bukovského je cílem zmapovat a na trh uvést kompletní sortiment...

NOVINKY NA WEBU

29.11.2014-23:59

Vytvořen profil na Facebooku

1.4.2014-23:59

Nový design stránek - ještě probíhá vychytávání much.
Na základě férové nabídky webzdarma.cz stránky přešly na placený provoz a jsou tedy bez reklam...

14.3.2014-22:55

Spuštěn projekt "NOSTALGIE". Základní přehled hraček Škoda publikován, Postupně bude doplněno podroběnjší info.

Poslední komentáře

Počitadlo

[CNW:Counter]

KONTAKT

paganini(at)cbox.cz